Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Mutluluğunuz Assos'a konumlandı...

Asırlık zeytin ağaçlarıyla örtülü, yirmi dönümlük alana kurulmuş olan Calidus Hotel, 200 metre sahil şeridi ve denize sıfır konumuyla konuklarına en özel hizmetleri sunabilmek üzere özenle tasarlandı.Üç ayrı taş yapıdan oluşan, içinde 30 odası bulunan Calidus Hotel, yörenin renkli taşlarıyla kilim gibi dokunarak, doğayla bütünleşti.

Calidus Hotel'de kuş sesleriyle uyanır, gün boyu güneşin sıcaklığını kalbinizde hissedersiniz. Oteli çevreleyen, geniş alanda, antika ve anfora türü objelerle tarihe dokunur, mavinin bütün tonlarını içinde saklayan Assos denizinin tadını çıkarır, yıldızların eşliğinde, tertemiz bir havayı içinize çekerek uykuya dalarsınız.

Calidus Hotel, mavinin, yeşilin, tarihin, eşsiz lezzetlerin, konukseverliğin en samimi, en sıcak hallerini hissedebileceğiniz muhteşem bir mekan...

"Küçük" bir ayrıntı

9 yaşından küçük çocuklarınıza biraz daha büyüyerek Calidus Hotel'in tadını çıkaracakları yaşa gelmeleri için zaman veriyor, onların da konuğumuz olacakları vakti heyecanla bekliyoruz.

rek-1rek-2